Panasonic Lumix H-FS045200 - Zoom 45 - 200 mm - f4.0-5.6 G VARIO ASPH
Κατασκευαστής PANASONIC
Τύπος φακού Τηλεφακός
Άνοιγμα διαφράγματος φακού F/4.0-5.6
Εστιακό Μήκος 45 mm - 200 mm
Δες όλα τα χαρακτηριστικά
Άτοκες δόσεις χωρίς κάρτα
ΚΩΔΙΚΟΣ: 0654858
Εξαντλήθηκε
Άτοκες δόσεις με ή χωρίς πιστωτική
σε 6 άτοκες δόσεις, με πιστωτική κάρτα
Περισσότερα
Αναλυτική Περιγραφή
Panasonic Lumix H-FS045200 - Φωτογραφικός φακός - Zoom - 45 mm - 200 mm - f/4.0-5.6 G VARIO ASPH - Χαρακτηριστικά
Βασίζεται στο σύστημα Micro Four Thirds
Ισοδυναμία στα 35mm, 90-400mm, F4.0-5.6
3 οπτικά στοιχεία ED
Οπτικά στοιχεία πολλαπλής επίστρωσης
Οπτικός σταθεροποιητής εικόνας MEGA O.I.S
Διάμετρος φίλτρου 52mm
Χαρακτηριστικά
Περιγραφή προϊόντος: