Απολαύστε ατελείωτες ώρες ψυχαγωγίας στο σαλόνι σας χάρη στην τηλεόραση LED LG 32LN5400. Με διαγώνιο οθόνης 32" και ανάλυση Full HD 1920 x 1080p, η τηλεόραση της LG προσφέρει μοναδική ποιότητας εικόνας υψηλής ευκρίνειας. Εξοπλισμένη με μία θύρα USB επιτρέπει την άμεση πρόσβαση στις αγαπημένες σας ταινίες και αρχεία mp3, ενώ χάρη στις 2 θύρες HDMI μπορείτε να προβάλετε σε υψηλή ανάλυση ταινίες μέσω laptop ή Bluray player. Επίσης, έχετε τη δυνατότητα να την τοποθετήσετε είτε σε ένα έπιπλο, είτε στον τοίχο του σαλονιού ή του δωματίου σας, εξοικονομώντας ακόμα περισσότερο χώρο.
Διαγώνιος: 32"
Ανάλυση: Full HD
Συχνότητα: 100Hz
Τεχνικά Χαρακτηριστικά
Διαγώνιος: 32"
Τύπος: LED
Ανάλυση: Full HD
Συχνότητα: 100 Hz
Ο αριθμός των Hertz (Hz) υποδηλώνει τη συχνότητα σάρωσης, τον αριθμό των εικόνων δηλαδή που περνούν από την οθόνη σε ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα. Ο γενικός κανόνας είναι ότι όσο μεγαλύτερο είναι αυτό το νούμερο, τόσο πιο ομαλά εμφανίζεται η εικόνα, χωρίς «θολούρες». Συγκεκριμένα, τα 50 Hz θα τα συναντήσετε στις οικονομικότερες προτάσεις και τα 100 και 200Hz στα δυνατά μοντέλα. Από κει και πέρα, το ανθρώπινο μάτι δεν αντιλαμβάνεται πλέον την διαφορά, και τα περισσότερα Hertz συγκαταλέγονται στον «ακύρηχτο» πόλεμο των κατασκευαστικών εταιρειών!